حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

رویه بازگردانی کالا

رویه بازگردانی کالا

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های بیجیتو بوده است و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند (مانند کالاهای جانبی شامل کاور،گلس و … یا کالاهای مصرفی مانند کارتریج و جوهر چاپگر و قطعات داخلی کامپیوتر مانند کارت گرافیک، مادربرد، پردازنده و …) دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف بیجیتو همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت بازگشت نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، فروشگاه بیجیتو   ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

شرایط ۷ روز ضمانت بازگشت :

  1. مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت ، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد.
  2. در صورت درج اصل بودن محصول، ​محصول اصل نباشد.
  3. در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد.
  4. کالای خریداری شده ، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد.
   اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و بیجیتو نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. البته می توانید کالا را بری ما ارسال کنید و ارسال کالا به شرکت گارانتی کننده و پیگیری های لازم را به ما بسپارید . تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و مجموعه بیجیتو هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.
  5. چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد – دارای شرایط ذیل)
   می بایست قبل از آنکه کالا توسط بیجیتو برای شما ارسال شود، به ما اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به ما اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. بیجیتو همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که برای حمل پرداخت شده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور هستیم.
X